Oferta migracji Windows Server

migracja windows server 2003

Wraz z ofertą wymiany oprogramowania środowiska serwerowego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową usługę migracji oraz wdrożenia i konfiguracji Windows Server 2012. Oferujemy pełne wsparcie przy uruchomieniu bądź migracji z Windows Server 2003 do Windows Server 2012 R2, od pojedynczych instalacji do zaawansowanych i rozbudowanych środowisk wielu serwerów wirtualnych wykorzystujących rozbudowane funkcje systemu sieciowego, pamięci masowych, wysokiej dostępności etc.

Projekty realizujemy kompleksowo, poprzez:

  • Analizę przedwdrożeniową potrzeb Klienta oraz dostępnych na rynku rozwiązań
  • Przygotowanie projektu wg naszego pomysłu lub wspólnie z zespołem IT (lokalnym i / lub korporacyjnym) Klienta.
  • Dostawę, instalację i konfigurację sprzętu oraz oprogramowania Windows Server 2012
  • Wdrożenie nowych rozwiązań w infrastrukturze Klienta
  • Dokumentację projektu na potrzeby Klienta
  • Szkolenie administratorów lub użytkowników nowych rozwiązań.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba możemy dalej świadczyć usługi utrzymania wdrożonych rozwiązań IT, w ramach umów outsourcingu.

W zależności od potrzeb wykonujemy również restrukturyzację i konsolidację lasów i domen Active Directory (np. po połączeniu firm lub zmianie struktury), a także aktualizację z poprzednich wersji systemów Windows Server i ich AD.

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami którzy doradzą przy planowaniu oraz wprowadzą Państwa w zagadnienia procesu migracji środowiska serwerowego. Skontaktujemy się z Państwem nie później niż w ciągu 12 godzin. Możemy również przyjechać do Państwa firmy na umówione spotkanie.

* pole wymagane